UWAGA, strona w trakcie prac wdrożeniowych, może posiadac błędy. Finalna wersja strony zostanie oddana do użytku wkrótce.
Zapraszamy na socialmedia
+48 605-735-904Kontakt

Nasz zakład stolarski

Gusta każdego z nas są bardzo różnorodne, dlatego jednym z pierwszych etapów naszej współpracy jest poznanie Państwa potrzeb, aby móc zaproponować szereg fascynujących rozwiązań, na które składa się określenie stylu w jakim mają być wykonanemeble na wymiarczy zaproponowanie odpowiedniej aranżacji i układu mebli, aby jak najbardziej optymalnie zagospodarować dostępną przestrzeń.

Projektowanie mebli

Procesprojektowania mebli na wymiarnasi pracownicy rozpoczynają od wykonania wszelkiego rodzaju wymaganych pomiarów pomieszczeń przeznaczonych do umeblowania tak, aby przy zachowaniu ergonomii i wygody z urzytkowania mebli jak najlepiej zagospodarować powierzchnię, zwłaszcza gdy architektura pomieszczeń cechuje się często nieregularnymi i  skomplikownymi bryłami. Jako przykład poniżej przedstawiamy odpowiednio przemyślaną koncepcję zagospodarowania przestrzeni w każdym możliwym szczególe przy uwzględnieniu zarówno istniejących już instalacji jak i tych, które zostały zaprojektowane przez naszzakład stolarskina potrzeby wyprowadzenia hydrauliki, rozmieszczenia lunktów elektrycznych dla oświetlenia czysprzętu agd w zabudowie.

Jest to niezwykle skomplikowane zadanie, które warto powierzyć wykwalifikowanej i doświadczonej grupie profesjolanistów z wieloletnim doświadczeniem w sferze projektowania, producji oraz końcowego montarzu u klienta.

 

Niezależnie od tego czy posiadają Państwo już własną wstępną koncepcję dotyczącą przyszłego zagospodarowania i umeblowania pomiesczeń czy też szukają Państwo podpowiedzi, porad, a może też inspiracji, pracownicy naszego naszegozakładu stolarskiegosłużą pomocą i doradztwem na każdym etapie inwestycji. Przedstawimy szczegóły pełnego planu prac oraz wykonamy kosztorys przy uwzlgędnieniu doboru materiałów urzytych doprodukcji meblioraz przyszyłch instalacji.

Prowadzimy pełne doradztwo w kwestiach związanych między innymi z:

  • utworzeniem optymalnego układu mebli i zabudowy sprzętu,
  • utworzeniem nowych instalacji na potrzeby inwestycji,
  • czym się kierować przy wyborze danej stylistyki,
  • doborem odpowiednich surowców oraz osprzętu i dodatków,
Zobacz wszystkie realizacje